Zjeżdżalnia

Nowy produkt

Zjeżdżania dla dzieci Jupiduu zmieni pokój twojego dziecka w plac zabaw!

Więcej szczegółów

1 099,00 zł brutto

Więcej informacji

Zjeżdżania dla dzieci Jupiduu zmieni pokój twojego dziecka w plac zabaw!

Na każdym placu zabaw znajduje się zazwyczaj zjeżdżalnia - i jest oblegana zarówno przez starsze dzieci, jak i te młodsze. Zjeżdżanie dostarcza im prawdziwych wrażeń, a przy tym pozwala na poprawę zdolności motorycznych, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Produkowana przez nas zjeżdżalnia Jupiduu to urządzenie stworzone z myślą o dzieciach, które potrzebują atrakcyjnych bodźców stymulujących rozwój.

Zjeżdżalnia Jupiduu została zaprojektowana z myślą o pomieszczeniach zamkniętych i jest doskonałym dodatkiem do stylowo urządzonego pokoju dziecięcego. Atrakcyjny, nowoczesny wygląd i świeże, radośnie pastelowe kolory są gwarancją lepszego samopoczucia. Ze zjeżdżalni można również korzystać na świeżym powietrzu. Zjeżdżania ma około 120 cm długości i jest idealna dla dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat. Specjalnie zaprojektowane dla dzieci schody gwarantują bezpieczne i łatwe korzystanie. Wysokie burty zjeżdżalni Jupiduu są gwarancją stabilności w czasie użytkowania. Zjeżdżalnia dla dzieci Jupiduu dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych. 

Ponadto zjeżdżalnia Jupiduu jest bardzo łatwa w montażu. Można ją szybko zmontować korzystając z dołączonych do produktu narzędzi.

Wymiary: długość całkowita: 145 cm, szerokość: 43 cm, wysokość: 68 cm. 

UWAGA! Prosimy nie zostawiać dzieci bez opieki podczas zabawy na zjeżdżalni; zabrudzenia czyścić tylko lekko wilgotną szmatką.

W ofercie posiadamy zjeżdżalnię, konia i bujak w kolorze białym. Pozostałe kolory dostępne na indywidualne zamówienie.