Wobbel Original deska balansująca lakierowana

Nowy produkt

Wobbel to klasyczna deska balansująca w nowoczesnym wydaniu. Deska balansująca Wobbel Original w kolorze naturalnym zabezpieczona bezbarwnym wodnym lakierem.

Więcej szczegółów

425,00 zł brutto

Więcej informacji

Deska balansująca Wobbel Original w kolorze naturalnym zabezpieczona bezbarwnym wodnym lakierem.

Wobbel to klasyczna deska balansująca w nowoczesnym wydaniu.

Podczas zabawy i użytkowania Wobbel fantastycznie stymuluje równowagę i siłę fizyczną. Deska jest doskonałą drewnianą zabawką, dostarczającą rozrywki zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom. Zakrzywiony nieokreślony kształt deski otwiera pola wyobraźni, pokazując coraz to nowsze jej zastosowania, Wobbel inspiruje oraz stymuluje kreatywność.

Deski Wobbel doskonale prezentują się w każdym salonie lub pokoju dziecięcym. Są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach, ale przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności- mogą być używane na zewnątrz (deski używane na zewnątrz mogą ulegać szybszemu zniszczeniu).

Informacje techniczne:

Deska Wobbel jest produkowana z europejskiego drewna bukowego z plantacji ekologicznych, poddanego prasowaniu i lakierowaniu lakierami wodnymi oraz bejcami. Filc i korek to również produkty naturalne.

Wiek użytkownika: 0+ (dotyczy deski Wobbel Original z filcem lub bez; deska Wobbel Original z korkiem jest przeznaczona dla dzieci powyżej 36 mż)

Waga użytkownika: do 200 kg

Wymiary: 30 x 90 cm

Waga: 4,5 kg

Ważne informacje:

Wobbel to deska balansująca do korzystania w pozycji stojącej. Inne zastosowania nie zostały przetestowane i nie posiadają atestów, dlatego Wobbel B.V. nie może zagwarantować bezpiecznego użytkowania w przypadku korzystania z deski Wobbel w inny sposób.

Z zabawek aktywnych, takich jak deska Wobbel, należy korzystać ostrożnie i pod opieką dorosłych.

Deska balansująca Wobbel została wyprodukowana przez Wobbel B.V. Pomysł, marka i model Wobbel zostały zarejestrowane w BBIE/BIOP. Wobbel B.V. posiada prawa do marki oraz modelu.

Nazwa Wobbel, logo oraz oznaczenie są markami chronionymi. Kopiowanie lub odtwarzane deski Wobbel oraz stosowane tej samej nazwy jest zakazane.

Czas oczekiwania na produkty Wobbel to ok 14 dni roboczych, ale najbardziej popularne modele i kolory są dostępne od ręki- zapraszamy do kontaktu telefonicznego- +48510111103