Bujak

Nowy produkt

To się nazywa bujak!

Więcej szczegółów

1 199,00 zł brutto

Więcej informacji

Bujak dla dzieci

Bujanie, wspinanie, siedzenie, relaksowanie się, balansowanie, chowanie się? To wszystko jest możliwe z nowym bujakiem Jupiduu. Przy współpracy z Bacon Design we Frankfurcie, firma Jupiduu stworzyła prawdopodobnie najfajniejszy bujak na świecie. Wykorzystanie formowanego drewna i specjalnego procesu produkcyjnego umożliwiło stworzenie unikalnego projektu i kształtu, dzięki czemu bujak ten ma szansę zostać klasyką zabawek.

Bujak dla dzieci powstaje w firmie rodzinnej blisko Stuttgartu i dlatego - jak wszystkie produkty Jupiduu - powstał w 100% w Niemczech.
Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, bujak nie tylko zmieści się w każdym salonie czy pokoju dziecięcym, można go również schować pod zjeżdżalnią Jupiduu do czasu następnego użycia. Dzięki dołączonym matom filcowym, bujanie jest ciche na każdej powierzchni, a bujak można też wykorzystywać na świeżym powietrzu w czasie ładnej pogody.

Nowoczesna konstrukcja sprawia, że bujak dla dzieci Jupiduu wyróżnia się na rynku. Zapewnia on dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy oraz dba o zdrowy rozwój, pozwalając na kształtowanie zdolności motorycznych. Kupując bujak dla dzieci, masz możliwość wyboru koloru wykończenia do płci swojego malucha lub wystroju jego pokoju. Klasyczny bujak nie musi przypominać tych z dawnych lat, nasz unikalny projekt zyskał zaufanie wielu rodziców właśnie dzięki odmiennemu podejściu do potrzeb każdego dziecka.

Wierzymy, że tak jak lew w cyrku, ten bujak będzie największą atrakcją każdego dziecięcego pokoju. Zalecenia wiekowe: 2 do 5 lat.
UWAGA! Prosimy nie zostawiać dzieci bez opieki podczas zabawy; zabrudzenia czyścić tylko lekko wilgotną szmatką.

W ofercie posiadamy zjeżdżalnię, konia i bujak w kolorze białym. Pozostałe kolory dostępne na indywidualne zamówienie.