Koń na biegunach

Nowy produkt

Hit do pokoju twojego dziecka!

Więcej szczegółów

869,00 zł brutto

Więcej informacji

Koń na biegunach dla dzieci

Usiądź na koniu i wybierz się na szaloną wyprawę! Czy to podskakiwanie w siodle jak na prawdziwego kowboja przystało, czy też spokojna przejażdżka po pięknej okolicy- dzięki koniowi na biegunach Jupiduu wyobraźnia Twojego Dziecka nie będzie niczym ograniczona. Bujanie pomaga rozwijać koordynację motoryczną i zmysł równowagi dzieci w wesoły i zabawny sposób.

A to jeszcze nie wszystko. Koń na biegunach Jupiduu ma specjalną historię. Został zaprojektowany w studiu projektowym F. A. Porsche dla Lebenshilfe Salzburg, instytucji, która zajmuje się integracją osób niepełnosprawnych w społeczeństwie i umożliwia im prowadzenie normalnego życia zawodowego. Jesteśmy dumni, że jesteśmy partnerem Lebenshilfe i że możemy jako jedyni produkować ten wspaniały przykład talentu projektowego. Natomiast z każdej sprzedanej sztuki firma Jupidii przekazuje 5 euro dla tej szlachetnej instytucji.

Koń na biegunach został tak zaprojektowany, aby być stabilnym i nie przewracać się, a dołączona podstawa i uchwyty zapewniają pewny chwyt nawet w czasie najbardziej szalonej zabawy. Koń na biegunach doskonale pasuje do stylowo urządzonych pokoi dla dzieci, ale dobrze prezentuje się też w salonie. W słoneczny dzień, przejażdżka na koniu w ogrodzie też będzie niezwykłym przeżyciem.

Koń na biegunach dla dzieci stanowi połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Każde dziecko, bez względu na płeć, będzie czuło się na nim bezpiecznie i w pełni wykorzysta jego możliwości bujania podczas zabawy. Koniki na biegunach dostępne są w kilku kolorach, dzięki czemu maluch będzie mógł wybrać barwę najbardziej odpowiadającą jego gustom. Dzięki odpowiedniej konstrukcji konik sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, co pozwoli dziecku cieszyć się świetną zabawą na świeżym powietrzu w ciepłe dni.

Montaż zabawki jest równie prosty, jak jej design. Narzędzia konieczne do montażu zostały dołączone do produktu. Po zaledwie kilku chwilach można rozpoczynać zabawę! Siedzisko na wysokości 30 cm jest idealne dla dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat.

UWAGA! Prosimy nie zostawiać dzieci bez opieki podczas zabawy na koniu na biegunach; zabrudzenia czyścić tylko lekko wilgotną szmatką.

W ofercie posiadamy zjeżdżalnię, konia i bujak w kolorze białym. Pozostałe kolory dostępne na indywidualne zamówienie.