Suchy basen z piłeczkami

Dzieciństwo to czas, który każdy - będąc już osobą dorosłą - wspomina z prawdziwą przyjemnością. Zapewnijmy więc swoim dzieciom niezapomniane wrażenia, dzięki którym ten okres ich życia będzie wiązał się z najlepszymi wspomnieniami. Możemy uszczęśliwić pociechy, proponując im atrakcje, które nie tylko dostarczą im mnóstwa radości, ale także będą stymulować ich rozwój - jak suche baseny z piłeczkami.

Zestawy piłek

Każdy znajdujący się w naszej ofercie basen z piłkami - w trosce o bezpieczeństwo dzieci - wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy szeroki wybór koloru pokrowca basenu, jak i kolorów piłek - nasze dziecko będzie mogło pływać pośród niebieskich, pudrowych, żółtych czy seledynowych piłeczek. Skomponowanie własnego zestawu piłeczek to dla każdego dziecka prawdziwa przyjemność. Piłki do suchego basenu są bezzapachowe, a do ich produkcji użyto przyjaznego tworzywa LDPE, które nie uczula i nie podrażnia skóry. Piłeczki są odporne na zgniatanie, co uatrakcyjnia zabawę.

Producent basenów z piłeczkami

Nasz suchy basen z piłeczkami dostarczy najmłodszym prawdziwych wrażeń - standardowa wielkość basenu pozwala na jednoczesną zabawę dwójki dzieci. Widok radosnych maluchów będzie dla każdego rodzica niezapomniany. Suchy basen Minibe to wybór, który z pewnością ucieszy każde dziecko.

Baseny MiniBe Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów